Zobrazit projekty

Informace
O nás

Společnost Starkor Infinity s.r.o. si zakládá na dobrém jménu značky a klade důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb. Mezi proklientský servis patří právní a finanční poradenství jako např. převod do osobního vlastnictví, odhad ceny a zápis do katastru nemovitostí a pomoc v jednání s úřady. Zdarma nabízíme právní poradenství (veškeré formality, sepsání smluv, odborné poradenství), finanční poradenství (hypotéky, úvěry), technické poradenství, sepsání návrhu na katastr nemovitostí.

více než nemovitost

Spokojení klienti


Mezi spokojené klienty společnosti Starkor Infinity s.r.o. patří mimo jiné také významné české osobnosti z politických i kulturních kruhů i zahraniční klienti, kteří si zakládají na vysoké kvalitě bydlení v centru města. Společnost Starkor Infinity s.r.o. vytváří svým servisem příjemné prostředí se zaměřením na individuální potřeby každého zákazníka. 

Nemovitosti na prestižních adresách


Hlavní oblasti zájmu společnosti Starkor Infinity s.r.o. jsou nemovitosti na prestižních adresách, jako jsou např. Vinohrady, Josefov, Letná. Rezidenční projekty nabízí byty v domech s dlouhou historií. Klademe důraz na pečlivé provedení a zachování původních architektonických prvků a vysoký standard vybavení ve všech bytových jednotkách. Velkou pozornost věnujeme také společným prostorám v domě, které jsou velmi důležité při prvním kontaktu.

Zkušený tým


Náš tým se skládá z odborníků z mnoha odvětví, jakými jsou např. právo, ekonomie, marketing. Spolupracujeme s profesionály z technického prostředí. S klienty tak jednají lidé, kteří díky rozmanité práci získali mnoho zkušeností z různých oborů.

Moderní kancelář


Tým společnosti Starkor Infinity s.r.o. se svými klienty jedná v moderní klimatizované kanceláři v centru Prahy, kde se nachází příjemná jednací místnost, která je předurčena pro úspěšná vyjednávání a podpisy smluv.